Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 квітня, 18:03:02

Прокуратура забезпечила підтримання обвинувачення у справі стосовно "злодія в законі"

31.03.2020   08:15Агенцiя

Прокуратурою Чернігівської області забезпечено підтримання обвинувачення у суді стосовно 28-річного громадянина Грузії, який у січні 2017 року вчинив закінчений замах на вбивство (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України) та у подальшому погрожував фізичною розправою працівнику органів прокуратури (ч. 1 ст. 345 КК України).

Вироком колегії суддів Чернігівського районного суду області його засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Прокурором у суді доведено, що обвинувачений, перебуваючи в Чернігівському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, під час конфлікту умисно заподіяв громадянину Республіки Узбекистану ножові поранення.

«Злодій в законі» вважав, що виконав усі дії, необхідні для доведення злочину до кінця, однак наслідки у вигляді смерті потерпілого не настали з причин, що не залежалі від волі зловмисника, у зв’язку із своєчасним наданням іноземцю медичної допомоги.

Окрім того, у 2017 році після обрання запобіжного заходу погрожував вбивством прокурору, яка підтримувала у суді клопотання про застосування до нього тримання під вартою на час здійснення досудового розслідування у справі про замах на вбивство.

У судовому засіданні своєї винуватості у скоєному обвинувачений не визнав, проте держобвинувачем надані неспростовні докази вчинення особою інкримінованих злочинів.
Наразі вирок законної сили не набрав.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини