Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 квітня, 10:14:59

Поліція разом з військовою службою правопорядку патрулюють вулиці

30.03.2020   13:57Агенцiя

Спільні наряди несуть службу не тільки в Чернігові, а й у місцях дислокації військових гарнізонів на території області.

З 22 березня поліція та військовослужбовці Збройних сил України розпочали спільне патрулювання вулиць. Вони контролюють дотримання обмежувально-карантинних заходів, запроваджених для запобігання поширенню в державі коронавірусної інфекції, підтримують громадську безпеку і порядок.

Так, у Чернігові несуть службу (залежно від дня тижня) від двох до п’яти  спільних патрулів. Ще два патрулі щоденно виходять на вулиці селища Десна Козелецького району, де розташований один з найбільших навчальних центрів Збройних Сил України. Також поліцейські та військовики патрулюють інше військове містечко — Гончарівське Чернігівського району.

Окрім підтримання правопорядку, патрулі проводять профілактичні бесіди, роз’яснюють норми чинного законодавства, пояснюють, як уберегтися від вірусу.   

В разі виявлення порушень з боку цивільних громадян, протоколи складають поліцейські. Військова служба правопорядку, у свою чергу,   проводить роботу серед військовослужбовців.

Всі патрулі забезпечені розпізнавальними пов’язками, засобами індивідуального захисту, антисептиками, а також відеореєстраторами та спецзасобами.

Нагадаємо: поліцейські продовжують нести службу у посиленому режимі на період запроваджених карантинних заходів і закликають громадян бути свідомими, не ігнорувати встановлені обмеження та залишатися удома.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.

Поліція Чернігівщини притягнула до відповідальності батьків неповнолітнього, який знімав жартівливі відео для соцмереж з використанням поліцейського однострою 08:35

Під час моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео, на якому хлопець у поліцейському однострої бере участь у зйомках розважального контенту.

28 квітня: цей день в Україні і світі

28 квітня: цей день в Україні і світі 08:27

День 1525 Російська агресія - Day 1525 Russian aggression

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.