Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 19:55:42

Держпродспоживслужба перевірила показники безпечності питної води

27.03.2020   08:10Агенцiя

Фахівці Чернігівського міського управління Держпродспоживслужби для запобігання негативному розвитку епідемічної ситуації і забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення перевірили стан водозабірних колонок міста та відібрали з них проби води для проведення лабораторних досліджень.

Під час перевірки відібрано 8 зразків питної води для визначення мікробіологічних та фізико-хімічних показників, які свідчать про те, наскільки безпечну воду споживають жителі обласного центру. Встановлено, що у Чернігові підприємство-постачальник дотримується передбачених законодавством вимог для забезпечення населення доброякісною питною водою.

Санітарно-епідеміологічний нагляд на об’єктах водопостачання та водовідведення міста в умовах загальнодержавного карантину здійснюється у посиленому режимі.

Перевірку об'єктів водопостачання здійснено і в Мені. У такий спосіб спеціалісти місцевого управління Держпродспоживслужби спільно з представниками міської ради і працівниками товариства «Менський комунальник» виконують рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом».

Вони, зокрема, перевіряють дотримання охоронного режиму, господарської та іншої діяльності в зонах санітарної охорони джерел та об’єктів централізованого і децентралізованого питного водопостачання на території Менської об’єднаної територіальної громади. Проводиться відбір проб питної води для відповідних лабораторних досліджень.

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини