Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 травня, 07:58:33

Впродовж доби вогнеборці ліквідували 16 пожеж у природних екосистемах, одна людина загинула

26.03.2020   12:03Агенцiя

Впродовж минулої доби підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 16 разів залучались до гасіння пожеж у природних екологічних системах, одна людина загинула. Площа пройдена вогнем склала понад 30 га.

Так, 25 березня об 11:54 до Служби порятунку "101" у Коропському районі надійшло повідомлення про пожежу сухої трави на відкритій території біля с. Рижки Коропського району.
На місце події прибуло відділення 9-го Державного пожежно - рятувального посту у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниці спеціальної техніки.
Вогнеборці о 12:23 пожежу локалізували та о 12:30 остаточно ліквідували. На місці пожежі було виявлено обгоріле тіло місцевого мешканця 1957 року народження. Ймовірною причиною пожежі послужило необережне поводження з вогнем загиблого.

Слід зазначити, що з початку року на Чернігівщині через людську недбалість, необережність у поводженні з вогнем, а також внаслідок випалювання сміття та минулорічних залишків сухої рослинності виникло 248 пожеж в природних екологічних системах, територія пройдена вогнем склала понад 700 га, ще 6 пожеж зареєстровано в житловому секторі громадян. На жаль, дві особи загинуло.

У зв’язку з цим, рятувальники Управління ДСНС України у Чернігівській області вкотре звертаються до громадян з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки та проявляти обережність у поводженні з вогнем в приватному житловому секторі, а також при перебуванні у лісових масивах, на відкритих територіях та біля торфовищ. Крім того, наголошуємо, що відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків передбачає покарання у вигляді штрафу.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини