Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 00:47:51

Управління захисту споживачів з початку року виявило порушення на трьох АЗС Чернігівщини

24.03.2020   12:04Агенцiя

Управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області за перші три місяці 2020 року здійснено перевірку трьох суб’єктів господарювання, що займаються реалізацією нафтопродуктів на території регіону.

Під час перевірок фахівці Управління на одній з АЗС зафіксували реалізацію бензину автомобільного А-95-Євро5-В0 без документів, які засвідчують якість та безпеку нафтопродукту  (а саме - без декларації про відповідність).

Ще на одній автозаправній станції використовувався еталонний мірник номінальною ємністю 20 літрів, що не пройшов державної метрологічної повірки.

І остання АЗС реалізовувала нафтовий скраплений газ марки А без необхідної доступної, достовірної та своєчасної інформації про термін придатності.

За результатами перевірок двох осіб притягнуто до адміністративної відповідальності на загальну суму 408 грн, а до одного із суб’єктів господарювання застосовано адміністративно-господарську санкцію у вигляді штрафу на суму 21697,50 грн.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression