На Чернігівщину надійшли тести для діагностики коронавірусу
23 березня Чернігівщина отримала 5 тисяч швидкіх тестів та партію тестів для полімеразно-ланцюгової реакції (золотий стандарт).
Тести для полімеразно-ланцюгової реакції доставлені в Чернігівський обласний лабораторний центр. Швидкі тести розподіляються по області для лікувальної мережі.
Нагадаємо: як повідомляла пресслужба Президента України, в ніч на понеділок військовий літак Іл-76 повернувся з Китаю, доправивши в Україну першу партію медичного вантажу.
Довідково. Якщо швидкий тест виявив у людини COVID-19, лікарі повинні взяти додатковий зразок для його підтвердження в лабораторії за допомогою тесту на полімеразно-ланцюгову реакцію.
ПЛР-тест — один із найточніших методів діагностики, адже дає змогу визначити наявність інфекції навіть при мінімальному вмісті її штамів у біологічному матеріалі.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.