Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 січня, 14:12:39

Місто Чернігів звільнить від орендної плати орендарів свого комунального майна, вимушених закритися, до кінця карантину

21.03.2020   11:40Агенцiя

Перерахування буде здійснено згідно заяви орендаря щодо фактичного припинення діяльності на період карантину та відповідного рішення сесії міської ради.

Фонд комунального майна Чернігівської міської ради на період карантину (з 17 березня до 3 квітня 2020 р. або іншої кінцевої дати карантину в разі її зміни) планує не нараховувати орендну плату (надаватиме 100% знижку) тим орендарям міських комунальних приміщень, діяльність яких підпадає під заборону згідно постанови Кабінету Міністрів України №215 і які через карантин не можуть використовувати орендоване майно за цільовим призначенням (послуги освіти, культури, харчування, побутові та ін).

В найближчі дні орендарі міського фонду комунального майна отримають відповідні інформаційні листи.

Такий крок на підтримку місцевих підприємців робиться за дорученням чернігівського міського голови Владислава Атрошенка.

За інформацією Фонду комунального майна Чернігівської міської ради, з суб'єктами підприємницької діяльності, робота яких підпадає під заборону відповідно до урядової постанови, містом укладені 172 договори оренди приміщень.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини