Апеляційним судом підтверджено законність вироку відносно місцевого жителя, який вчинив сексуальне насильство щодо малолітньої
Ухвалою Чернігівського апеляційного суду від 11 березня 2020 року залишено без змін вирок одного з місцевих судів області, яким 51-річного чоловіка засуджено за вчинення сексуального насильства щодо малолітньої.
Встановлено, що у липні 2019 року обвинувачений з метою задоволення власної статевої пристрасті вчинив відносно 10-річної дівчинки насильницькі дії сексуального характеру.
Вироком суду особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 153 КК України та призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі.
Чернігівський апеляційний суд, який переглядав вирок за апеляційною скаргою захисника обвинуваченого, відмовив у її задоволенні, визнавши доводи апелянта необґрунтованими.
Вирок набрав законної сили. До направлення в установу виконання покарань засуджений перебуватиме під вартою.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression