Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 18:00:45

Щоб здійснити розрахунок за газ, можна скористатись будь-яким електронним ресурсом

20.03.2020   09:31Агенцiя

Згідно з рекомендаціями РНБО та МОЗу, для безпеки своїх клієнтів та працівників АТ «Чернігівгаз» також впроваджує карантин до 3 квітня.

У компанії нагадують споживачам, що всі операції, пов’язані з передачею показань лічильників та сплатою рахунків, можна здійснювати онлайн. Адже роботу центрів обслуговування клієнтів обмежено через карантин.

Продовжують діяти онлайн-сервіси, які допоможуть вирішити питання, пов’язані із газом.

Рахунки можна завантажувати в особистому кабінеті на сайті 104.ua, за необхідності їх можна роздрукувати.

Сплатити за газ за лютий та доставку газу за березень також можна через особистий кабінет і Viber-bot 7104.

Мобільні додатки 104Mobile для Android та 104Mobile Light для iPhone дозволяють передати показання лічильника, переглянути історію споживання та оплат, сплатити за газ. З їх допомогою споживач може керувати декількома акаунтами (особовими рахунками) — наприклад, діти можуть передати показання лічильників своїх батьків та сплатити їхні рахунки.

Крім того, передати показання газового лічильника на початку квітня можна буде також через смс на короткий номер 7104 у наступному форматі: номер особового рахунку (10 цифр), пробіл, показання лічильника (5 цифр). Або за допомогою голосового меню IVR, яке працює цілодобово за номерами контакт-центру Чернігівгазу (0462) 61-62-04 та (067) 65-64-104.

Також можна скористатися електронною поштою contact@cn.104.ua .

Відповіді на термінові питання та такі, що потребують особистого роз’яснення, можна отримати, зателефонувавши до контакт-центру: (0462) 61-62-04 або (067) 65-64-104.

За попереднім узгодженням Центр обслуговування клієнтів по вівторках та четвергах приймає документи від споживачів, по середах і п’ятницях — видає.

Тимчасово, на період карантину, оператори ГРМ запровадили мораторій на відключення споживачів від газопостачання. Виняток становить несанкціоноване втручання в мережу.

Всі екіпажі аварійно-диспетчерської служби працюють в надзвичайному режимі — так само, як медична служба та служба порятунку. Бригади чергують цілодобово і оперативно виїжджають на виклики, усувають аварійні ситуації, здійснюють оперативні ремонти.

Телефон 104 приймає дзвінки цілодобово. Всі інформаційні системи працюють у штатному режимі, щоб забезпечити повноцінну дистанційну взаємодію з клієнтами. Моніторинг тиску газу в газорозподільчих мережах здійснюється цілодобово.

За повідомленням відділу зовнішніх комунікацій АТ «Чернігівгаз»

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини