В прикордонні затримали чергового браконьєра
Прикордонним нарядом відділу прикордонної служби «Дніпровське» спільно зі співробітниками Чернігівського рибного патруля припинено незаконний рибний промисел.
В ході огляду місцевості, на березі річки Дніпро неподалік с. Ведільці виявлено невідомого чоловіка, що займався виловом риби забороненими знаряддями.
На березі виявлено дві 50-метрові зяберні сітки та незаконно здобуту рибу.
Правопорушником виявився житель Чернігівського району, який своїми незаконним діями завдав шкоди на 4590 гривень.
Про виявлення ознак кримінального правопорушення за частиною 1 статті 249 «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» Кримінального Кодексу України повідомлено правоохоронні органи.
Прес-служба прикордонного загону
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.