Житлово-комунальні послуги населення області продовжує отримувати у звичному порядку
Під час карантину підприємства житлово-комунального господарства Чернігівської області працюють у штатному режимі. Втім, без обмежень не обійшлося: консультування громадян проводиться в режимі онлайн, робота зі зверненнями — дистанційно. Обмеження стосуються і відвідування адміністративних будівель та центрів обслуговування клієнтів.
За словами заступника директора Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА Геннадія Луценка, підприємства – надавачі житлово-комунальних послуг самостійно вирішують, скільки працівників можуть перевести на дистанційну роботу. У такому випадку не має порушуватися безперебійне надання послуг населенню.
Аварійно-диспетчерські служби таких підприємств працюють у звичайному режимі, оперативно виїжджають на виклики та усувають аварійні ситуації, наголосив Геннадій Луценко. Для недопущення поширення коронавірусу COVID-19 він порадив жителям області вирішувати всі питання за телефонами контакт-центрів, гарячими лініями підприємств. До того ж, уся необхідна інформація висвітлена на сайтах підприємств та в особистих електронних кабінетах споживачів.
Ще раз звертаємо увагу: дистанційні сервіси допоможуть за лічені хвилини вирішити питання без черг та необхідності пересування громадським транспортом. Оплату за житлово-комунальні послуги можна провести в онлайн-режимі на електронних сервісах фінансових установ.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.