Смолинські шахтарі не пустили на завод призначеного виконуючого обов’язки директора ДП "Чернігівторф"
Працівники Смолинського торфозаводу філії ДП «Чернігівторф» заблокували прохід і не пустили на підприємство виконуючого обов’язки директора ДП «Чернігівторф» Петра Слуценка та його заступника.
Останні приїхали на підприємство для проведення інвентаризації.
Заводчани переконані, що паралельно з інвентаризацією міністерські призначенці планують підписати акт передачі активів заводу на баланс ДП «Чернігівторф» з подальшим блокуванням рахунку, таким чином остаточно знищивши завод.
Новопризначені керівники намагаються узаконити процедуру передачі ДП «Чернігівторф» у Фонд державного майна для подальшої приватизації підприємства. Д
П «Чернігівторф» поспішно передали до ФДМУ напередодні відставки попереднього уряду без проведення інвентаризації, тим самим грубо порушивши процедуру передачі.
Тож в.о. директора ДП «Чернігівторф» Петро Слуценко разом із своїм заступником намагалися потрапити на Смолинський торфозавод і провести інвентаризацію. Працівники підприємства зустріли призначенців на вході і не пустили на територію заводу.
На думку голови профспілки ДП «Чернігівторф» Андрія Страхова, актом про інвентаризацію все не закінчиться, адже міністерські ставленики планують паралельно видати ще й акт передачі Смолинського торфозаводу на баланс ДП «Чернігівторф» і закрити філію. Це призведе до зупинки виробництва та заборгованості по основним статтям.
За інформацією Смолинського торфозаводу філії ДП «Чернігівторф»
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.