Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 17:31:09

Реалізація розвиткових проєктів, якісна медицина та належне теплопостачання: перший заступник голови ОДА на Ніжинщині

16.03.2020   15:32Агенцiя

Наприкінці минулого тижня в Ніжині з робочим візитом перебував перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний. Під час зустрічі з керівництвом райдержадміністрації посадовець обговорив підготовку інвестиційних проєктів, котрі можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР у 2021 році. Адже це — додаткова можливість для розвитку громади.

Не оминули увагою питання децентралізації, стан готовності закладів вторинної ланки до впровадження нового етапу медичної реформи у Ніжинському районі.
 
Крім того, перший заступник голови ОДА поспілкувався з керівництвом Ніжина, представниками медичної сфери міста, підприємств, депутатами міської ради. Мова йшла про забезпечення належної якості надання медичних послуг (у тому числі породіллям), а також надання послуг теплогенеруючими компаніями, підготовку їх до опалювального сезону – 2021.

Під час робочого візиту Віталій Загайний ознайомився з роботою аеродрому Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України. Принагідно із профільними фахівцями обговорив проєкт розвитку логістичних можливостей Ніжинщини.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини