Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 00:48:56

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва

16.03.2020   10:03Агенцiя

Чернігівщина за показниками січня цього року посіла 2 місце серед областей за темпами росту будівництва.

– У січні підприємства області виконали будівельні роботи майже на 120,4 мільйона гривень – в 1,8 разу більше, ніж за цей же період 2019-го, – зазначив голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко. – Середньоукраїнський показник зростання – на 3,6%.

Є значне зростання – у 4,2 разу – обсягів будівництва та реконструкції інженерних споруд (трубопроводів, інженерних комунікацій тощо).

До речі, за результатами минулого року область також мала другу позицію за темпами росту будівництва. За 2019 рік підприємства області виконали будівельні роботи майже на 1,9 мільярда гривень – у півтора рази більше, ніж у 2018-му.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32

Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30

З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).

25 березня: цей день в Україні і світі

25 березня: цей день в Україні і світі 09:26

День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини