Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 червня, 13:03:06

Став свідком торгівлі підсніжниками - проінформуй

16.03.2020   08:25Агенцiя

Державна екологічна інспекція у Чернігівській області закликає громадян, які стали свідками торгівлі первоцвітами, повідомляти про це органи поліції та державної екологічної інспекції.

Знайте, що торгівля первоцвітами є порушенням ст. 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зокрема, на порушників порядку придбання, збуту або ж розповсюдження об’єктів рослинного світу чекає штраф у розмірі від 510 до 1700 гривень з подальшою конфіскацією рослин.

Якщо ж об’єктом порушення будуть рослини, які перебували в межах територій природно-заповідного фонду, або занесені до Червоної книги України, штрафні санкціїстановитимуть від 1700 до 3655 гривень.

Торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях тягне за собою накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі чи без неї (ст.160 КУпАП).

На сьогодні в найбільшій кількості знищуються саме рослини, занесені до Червоної книги. Серед них - підсніжник білосніжний (звичайний), що переважно зростає на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду.

Майте на увазі також, що торгівля, як і інші форми комерційного використання червонокнижних видів рослинпрямо заборонені статтею 19 Закону України «Про Червону книгу України».

Тож, побачивши незаконних торговців первоцвітами, зателефонуйте до Муніципальної варти за номером – 610-600, назвіть місце локації порушення, по можливості дочекайтеся на приїзд правоохоронців та повідомте інспекторів екоінспекції за телефоном – 677-769.

Державна екологічна інспекція у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом двох місяців нерестової заборони викрито 415 порушень

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом двох місяців нерестової заборони викрито 415 порушень 12:17

Протягом квітня - травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 415 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 178 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них дев’ять з ознаками кримінальних правопорушень.Протягом квітня - травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 415 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 178 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них дев’ять з ознаками кримінальних правопорушень.

Електронне врядування в роботі органів державної влади та місцевого самоврядування

Електронне врядування в роботі органів державної влади та місцевого самоврядування 12:05

4 червня спільно з Фондом Східна Європа і швейцарсько-українською програмою «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» відбулося навчання за короткостроковою програмою «Технології електронного врядування в роботі органів державної влади та органів місцевого самоврядування» для працівників апаратів районних державної адміністрації та виконкомів рад об’єднаних територіальних громад.

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 1 млн грн на КНП

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 1 млн грн на КНП "Чернігівська обласна лікарня" 11:55

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Чернігівська обласна лікарня» Чернігівської обласної ради за період з 01.01.2016 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 1,0 млн грн.

За загиблих у травні Захисників України помолилися у Чернігові

За загиблих у травні Захисників України помолилися у Чернігові 11:48

4 червня в козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України в Чернігові відповідно вимог карантину проведено панахиду за усіма воїнами, які в травні 2020 року загинули в боях за незалежність України.

Заробітна плата та її виплата в м.Чернігові. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в м.Чернігові. ДОВІДКА 11:22

У I кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому майже 73 тис. штатних працівників.