Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 22:05:08

На дорогах Чернігівщини ремонтують знаки та відбійники

12.03.2020   11:21Агенцiя

В рамках експлуатаційного утримання автошляхів державного значення на замовлення Служби автомобільних доріг у Чернігівській області підрядні організації виконують заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху.

Відбійники та знаки – важливі елементи безпеки дорожнього руху. Бар’єрне огородження призначене для запобігання виїзду автомобіля за межі дорожнього полотна і для гасіння енергії удару при зіткненні з ним. Знаки - засоби організації дорожнього руху, які представляють собою стандартизовані графічні малюнки, що передають певні повідомлення учасникам дорожнього руху: знаки пріоритету, попереджувальні, заборонні, наказові, інформаційно вказівні.

З початку 2020 року на дорогах Чернігівської області встановлено та замінено понад чотири сотні дорожніх знаків. Зокрема у лютому-березні, для підвищення безпеки дорожнього руху (особливо у місцях переходу пішоходів та поблизу навчальних закладів) встановлювались знаки  «Пішохідний перехід» та «Діти», а також інші.

Також регулярно проводяться роботи по відновленню бар’єрного огородження. Усього з початку 2020 року на дорогах Чернігівської області відремонтовано близько трьох сотень метрів відбійників. Пошкоджені деталі бар’єрного огородження замінено на нові та встановлювались відсутні кінцеві елементи.

Просимо користувачів автомобільних доріг дбайливо ставитись до засобів облаштування дорожньої обстановки. Їх навмисне пошкодження та крадіжка становить загрозу безпеці дорожнього руху автомобільного транспорту, до того ж є адміністративним правопорушенням. Часто металеві знаки та елементи бар’єрного огородження недобросовісні громадяни крадуть з метою отримання наживи. Таким чином оцінюючи людське життя у кілограмах металобрухту. Просимо жителів населених пунктів не бути залишатись осторонь та повідомляти про факти крадіжки засобів облаштування дорожньої обстановки до поліції. Ваша небайдужість може врятувати комусь життя.

Останні новини Чернігівщини

Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14

У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.

Прокурором захищено право громади на одержання справедливої орендної плати за землю 14:32

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов окружної прокуратури в інтересах держави до Корюківської міської ради про визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання вчинити певні дії.

Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32

З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.

5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19

П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.

Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54

29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини