Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 20:31:12

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

11.03.2020   09:44Агенцiя

10 березня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Традиційно на нараді було заслухано відділ з питань діловодства та роботи зі зверненнями громадян про стан виконавської дисципліни та доручень міського голови, а також обговоренні звіти керівників відділів та управлінь і плани роботи на поточний тиждень.

Начальник сектора з питань прийому громадян і звернень Ірина Назаріна проінформувала, що за минулий тиждень надійшло 88 звернень від жителів міста. Заяви стосувалися надання матеріальної допомоги, ремонту доріг, благоустрою та прибирання територій, соціального захисту дітей тощо.

Генеральний директор КНП «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Олександр Костирко поінформував про стан загальної епідеміологічної ситуації на території м.Ніжина упродовж минулого тижня. На гострі респіраторні захворювання захворіло 329 осіб, з них 231 дитина, на ГРИП - 6 осіб. Олександр Михайлович повідомив, що міська лікарня підготовлена до прийому хворих на коронавірус, також проводяться закупки на необхідне медичне обладнання. Головний лікар запевнив, що перенаправлень хворих на коронавірус з інших міст не буде, кожна лікарня приймає хворих до територіальної приналежності.

Міський голова Анатолій Лінник наголосив на дотриманні у медичних закладах карантинного режиму, на забезпеченні медичного персоналу індивідуальними засобами захисту. Анатолій Валерійович звернув увагу керівників управлінь та відділів виконавчих органів на дотриманні правил профілактики інфікування та поширення коронавірусу, особливо в освітніх закладах міста. Доручив начальнику управління освіти Станіславу Крапив’янському визначити відповідальну особу за проведення профілактичних заходів у кожній освітній установі.

Під час наради обговорили організацію пропускного режиму на території міської лікарні. Міський голова Анатолій Лінник доручив головному лікарю провести розрахунки на встановлення шлагбаума та забезпечення чергування.

Очільник міста надав доручення головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксані Калініченко терміново закупити безконтактні термометри для всіх сімейних амбулаторій.

Міський голова Анатолій Лінник звернув увагу присутніх на те, що зараз проводяться обрахунки по зниженню тарифів на пасажирські перевезення в міському громадському транспорті у зв’язку із зниженням вартості пального. Буде підготовлено проектне рішення.

Анатолій Валерійович наголосив, що при обстеженні закріплених за посадовими особами вулиць міста на предмет дотримання їх жителями, а також підприємствами, установами, закладами та організаціями усіх форм власності санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в місті звертати увагу на рекламну продукцію, яка розміщена на електроопорах.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини