Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 березня, 20:02:12

Співробітнику Держмитслужби повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди

11.03.2020   08:17Агенцiя

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру співробітнику Держмитслужби за фактом одержання неправомірної вигоди.

За версією слідства, службова особа митного посту Північної митниці Держмитслужби налагодила злочину схему одержання від громадян неправомірної вигоди за безперешкодне митне оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією, які ввозилися на митну територію України.

Правоохоронця викрито під час одержання хабара у лютому 2020 року прокурорами регіональної прокуратури спільно з УСБУ в Чернігівській області.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди за вчинення такою особою дій з використанням наданого їй службового становища) КК України триває, вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

У разі доведення вини особі загрожує покарання до 4 років позбавлення волі.

Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32

Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30

З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).

25 березня: цей день в Україні і світі

25 березня: цей день в Україні і світі 09:26

День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини