Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 00:23:55

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

10.03.2020   09:04Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 9 березня до 8:00 10 березня 2020 року.

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.


Дорожньо-транспортні пригоди – 2:

- в м. Чернігові на перехресті проспекту Миру та вул. Лісковицькій  о 15 год. 50 хв.  9 березня водій автомобіля "DAEWOO LANOS",  здійснив зіткнення з автомобілем "MERCEDES BENZ", а після цього  з автомобілем  "МAZDA 3". В результаті ДТП двоє пасажирів автомобіля  "MERCEDES BENZ " та водій автомобіля "DAEWOO LANOS", отримали тілесні ушкодження.

- на р. Десна  біля с. Велике Устя о 21 год. 49 хв. 9 березня з кручі з’їхав автомобіль марки "ВАЗ-2121". Зі слів очевидців водій знаходився в автомобілі сам. Враховуючи темну пору доби, рятувальні заходи з приводу підняття автомобіля з дна річки заплановані на ранок 10 березня. На даний час місце події охороняється працівниками Сосницького відділення поліції Менського відділу поліції ГУ НП в Чернігівській області, спільно з працівниками У ДСНС у Чернігівській області.


Пожежі в житловому секторі – 2:

- в с. Анисів Чернігівського району в господарстві по вул. Тиха, 6 А об 11 год. 27 хв. 9 березня сталася пожежа житлового будинку (8х12 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено перекриття на площі 1 кв.м. Причина пожежі - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей;

- в м. Городня в господарстві по вул. Зої Космодем'янської, 39 А  о 01 год. 54 хв. 10 березня сталася пожежа житлового будинку (5х10 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю на площі 30 кв.м. Причина пожежі та збитки встановлюються.


Інші повідомлення:

В межах акваторії Київського водосховища поблизу с. Лошакова Гута, Козелецького району 09 березня проводились роботи щодо пошуку рибалки, 1963 року народження. Станом на 18 год. пошукові роботи призупинено, зниклого не виявлено. Загалом обстежено 14 кв. км водної поверхні та 3 км прибережної смуги у районі події. До пошукових робіт залучалися 6 чоловік та 3 човна. Продовження пошукових робіт заплановане на 10 березня.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин –  13 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 9 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години  09 березня до 20 години 10 березня очікується хмарна погода з проясненнями. Вночі місцями невеликий дощ, вдень без істотних опадів. Вночі та вранці місцями туман. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура вночі 3-8º, вдень 9-14º тепла.
По м. Чернігову температура вночі 4-6º, вдень 11-13º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини