Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 20:59:41

Художниця з Чернігівщини налагодила виробництво шоколаду без цукру

07.03.2020   12:35Агенцiя

Шоколад без цукру вже давно не тільки реальність, але і популярна смакота української художниці Оксани Труш з Ніжина, засновниці власного бренду.

Замість цукру вона використовує не менш солодкий, але набагато корисніше мед зі своєї пасіки. Оксана виробляє до 15 різновидів шоколаду (в залежності від сезону) і всі ці смаколики без цукру.

Найбільш популярний – шоколад з сушеною вишнею. Дітям більше до смаку з журавлиною. Чоловіки вибирають з перцем чилі та солоненький з фісташкамі.

В шоколаді з ягодами є та сама кислинка, яка дуже цікаво відтіняє смак самого шоколада. Майстриня виготовляє і чисто чорний шоколад і шоколад без глютену.

«Шоколад без цукру часто замовляють магазини, які орієнтуються на чисто веганські харчування, оскільки він без рослинних жирів», – каже Оксана.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини