Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 23:59:54

Запровадження системи НАССР у закладах соціального обслуговування Чернігівщини

06.03.2020   09:46Агенцiя

Семінар-нарада за участю керівників закладів соціального обслуговування та представників Держпродспоживслужби області щодо запровадження системи управління безпечністю харчових продуктів пройшов у Департаменті соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

Звертаючись до присутніх, його керівник Олег Русін наголосив на актуальності проведення навчання, оскільки в кожній інтернатній установі системи соціального захисту населення є харчоблоки. І щоденне приготування їжі для підопічних має відбуватись із дотриманням відповідних вимог. Тож згідно з  чинними нормативними актами необхідно забезпечити підготовку матеріалів щодо процесу впровадження в закладах, де здійснюється харчування, постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю в критичних точках (НАССР).

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен у презентативній формі ознайомив керівників інтернатних закладів із законодавчою базою у сфері безпечності харчових продуктів і основними аспектами впровадження системи НАССР. Він також докладно розповів про основні етапи реєстрації потужностей харчоблоків установ, алгоритм здійснення їх аудиту та інспектування і окрему увагу звернув на відповідальність, передбачену за невиконання вимог законодавства стосовно запровадження системи аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок. Крім того, обговорювались проблемні моменти співпраці з операторами ринку, які постачають до інтернатних установ продукти харчування.

НАССР – це надійність, безпечність, здоров’я людей та інвестиції у майбутнє, зазначив Юрій Павлішен, підбиваючи підсумки семінару-наради. Його учасники отримали відповіді на численні запитання стосовно впровадження системи НАССР.

Під час навчання також не залишилась поза увагою тема коронавірусу, зокрема йшлося про методи профілактики цього небезпечного захворювання і його поширення на території України, в тому числі на Чернігівщині.

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини