Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 15:04:22

Виявлено порушень при торгівлі підакцизними товарами на суму 711 тисяч гривень

05.03.2020   10:20Агенцiя

В управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомили, що під час проведення 45-ти перевірок суб'єктів господарювання, що займаються роздрібною торгівлею алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним, виявлено 34 порушення.

Прийнято рішення про застосування до порушників штрафних фінансових санкцій на суму 711 тисяч гривень.
         
Серед найбільш поширених порушень фахівці називають зберігання алкогольних напоїв маркованих марками акцизного податку з ознаками підробки. До речі, у разі підтвердження не автентичності марок акцизного податку штрафна фінансова санкція за таке порушення починається від 17 тисяч гривень.

З початку року викрито 17 таких порушень, більшість з них - у місті Чернігові, а також Носівському та Ічнянському районах Чернігівської області.   

До переліку інших викритих по області порушень увійшли: роздрібна торгівля алкогольними напоями та пальним без наявності ліцензії, порушення умов зберігання, виявлення ознак підробки на марках акцизного податку, порушення вимог рішення міських рад щодо обмеження продажу алкогольних напоїв у встановлений час доби, роздрібна торгівля алкогольними напоями за цінами нижчими за встановлені мінімальні та інші.
        
З початку року анульовано 2 ліцензії, на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, за фактами продажу алкоголю/тютюну особам, які не досягли 18 років.
   
Податківці наголошують, що купівлю алкогольних напоїв необхідно здійснювати виключно у спеціалізованих об’єктах торгівлі, які мають на те дозвіл. Обов’язково звертати увагу на наявність відповідної акцизної марки на пляшці та пам’ятати, що на сьогодні мінімальна роздрібна ціна однієї пляшки горілки місткістю 0,5л, міцністю 40% становить 89,40 грн.

Останні новини Чернігівщини

Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45

За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).

На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44

Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини