Сів за кермо автомобіля лише після сплати 42 тисяч гривень боргу
Мешканець Бобровицького району,який заборгував своїй доньці майже 35 тисяч гривень був вимушений зазнати правових утисків.
Так, фахівці юстиції подолали прояв безвідповідального батьківства, який виник після розлучення подружжя.
Правники арештували банківські рахунки та майно боржника.
Крім того, чоловіка було обмежено у праві виїзду за кордон, керування транспортними засобами, полювання та користування зброєю.Зазначені санкції не дозволяли громадянину втілити у життя свою мірю – керувати автомобілем. Бажання бути водієм змусило батька переглянути своє ставлення до дитини та повернути заборгованість у повному обсязі.
Боржнику за безвідповідальність та несвоєчасну сплату аліментів довелосясплатити ще й штраф у розмірі майже 7 тисяч гривень.
А отжеті, хто мають намір випробувати своїх близьких очікуванням аліментів, повинні пам’ятати, що витримка рідних коштуватиме дорого та змусить змінити плани на найближчий час.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.
На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23
Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22
Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.
11 червня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48
Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.