Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно
Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.
За 9 тиждень 2020 року в області захворіло 5050 осіб, з них 2904 дітей, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 34,7%.
Госпіталізовано 179 осіб, з них 139 дітей (77,7%).
По м. Чернігову захворіло 1304 особи, з них дітей - 663, рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 52,6%.
Перевищення епідемічного рівня захворюваності зареєстровано у Бахмацькому, Ніжинському, Носівському, Ріпкинському, Семенівському, Срібнянському, Сновському районах.
Станом на 27.02.2020 року призупинено освітній процес в 12 загально-освітніх навчальних закладах Городнянського, Ніжинського, Носівського, Прилуцького, Ріпкинського, Семенівського, Сновського районів.
З початку епідсезону вірусологічною лабораторією методом ПЛР досліджено 4 зразків біологічного матеріалу, отримано 3 позитивні результати - виділено фрагменти РНК вірусу грипу типу А(Н1pdm 09).
З початку епідсезону зареєстровано 2 летальні випадки від грипу (Варвинський та Ніжинський райони).
З початку епідсезону вакциновано 8890 осіб, в т.ч. 1805 дітей віком до 6 років.
Ситуація знаходиться на контролі ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.