Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради
Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.
Установлено завищення обсягів виконаних робіт (улаштування покрівель із металочерепиці, утеплення покриттів плитами з пінопласту) та вартості виконаних робіт на суму 486,8 тис. грн.
Відділом освіти без планування відповідних видатків у місцевому бюджеті за рахунок освітньої субвенції додатково утримувалась посада заступника директора з виховної роботи на суму 180,4 тис. грн.
До міського бюджету не перераховувались кошти в розмірі 50 % надходження орендної плати за приміщення, через що міський бюджет недоотримав доходів від оренди комунального майна на суму 35,5 тис. грн.
Через завищення норм харчування у навчальних закладах понаднормово проводилося списання продуктів харчування (масло вершкове, м’ясо, риба, олія, картопля) на загальну суму 22,5 тис. грн.
Кошти утримані як відшкодування з лікарняних та зайво нарахована заробітна плата в 2017-2018 роках на суму 13,2 тис. грн, які надійшли на рахунок установи у поточних бюджетних періодах, не перераховувалися в дохід місцевого бюджету, а спрямовувалися на поточні видатки за відповідними статтями витрат Відділу освіти.
Окрім того, встановлено, що видатки на суму 9,0 тис. грн, які підлягали здійсненню за рахунок коштів спеціального фонду кошторису (кошти отримані від батьків за оплату харчування дітей в дошкільних навчальних закладах), проведено за рахунок асигнувань загального фонду місцевого бюджету.
За недотримання законодавства з фінансових питань 1 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 164-2 КУпАП та на 1 посадову особу складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею164-14 КУпАП.
Керівнику установи надіслано обов’язкові до виконання вимоги про усунення виявлених порушень.
Про результати ревізії поінформовано Корюківську міську раду.
Останні новини Чернігівщини
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.
На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41
До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.
У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36
Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.