Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 08:41:52

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

27.02.2020   12:55Агенцiя

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

За 8 тиждень 2020 року в області захворіло 5473 особи, з них 3051 дитина, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 29,2%.

Госпіталізовано 170 осіб, з них 107 дітей (62,9%).

По м. Чернігову захворіло 1489 осіб, з них дітей - 726, рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 45,9%.

Перевищення епідемічного рівня захворюваності зареєстровано у Бобровицькому, Ічнянському, Ніжинському, Носівському, Ріпкинському, Семенівському районах.

Станом на 25.02.2020 року призупинено освітній процес в 13 загально-освітніх навчальних закладах Варвинського, Городнянського, Ніжинського, Носівського, Прилуцького, Ріпкинського, Сновського, Чернігівського районів.

З початку епідсезону вірусологічною лабораторією методом ПЛР досліджено 4 зразків біологічного матеріалу, отримано 3 позитивні результати - виділено фрагменти РНК вірусу грипу типу А(Н1pdm 09).

З початку епідсезону зареєстровано 2 летальні випадки від грипу (Варвинський та Ніжинський райони).

З початку епідсезону вакциновано 8890 осіб, в т.ч. 1805 дітей віком до 6 років.

Ситуація знаходиться на контролі ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13

У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.

Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11

Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.

Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07

13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини