У школі №20 стартував "Вересневий кубок - 2012"
У вересні Радою профспілки Державної податкової служби у Чернігівській області продовжена спортивна програма по оздоровленню та розвитку дітей – «Податкова ліга». Вона працює у чернігівській ЗОШ № 20 вже три роки.
З метою виховання податкової культури молоді на базі «податкового класу» проводяться різні вікторини, ділові ігри та спортивні змагання. Серед них - єдині у місті змагання з бігу на ковзанах – «Льодова блискавка».
За час своєї роботи школа ЗОШ №20 виховала багатьох випускників, які зараз обіймають високі державні посади. Є серед них і відомі спортсмени: у складі збірної команди України з футболу грає чернігівець Андрій Ярмоленко.
10 та 13 вересня на спортмайданчику школи податківці спільно з освітянами провели футбольний турнір «Вересневий кубок - 2012» серед дванадцяти команд ЗОШ №20.
Відкрив змагання та зробив перший удар по м’ячу перший заступник голови Чернігівської ОДА Станіслав Прокопенко.
Боротьба за м’яч була запеклою. Гравці продемонстрували цікавий футбол, точні передачі, вишукані «фінти», влучні голи.
Фінальний свисток визначив переможців: головний приз змагань та золоті нагороди виборола команда 11-Б класу, у середній віковій категорії перемогла команда 7-Б. Та найголовніше, що всі учасники отримали фізичну наснагу та добрий настрій, які стануть їм у нагоді протягом нового навчального року.
Ігор Закружний, голова спортивної комісії Ради профспілки ДПС в області
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.