Поліція провела оперативно-профілактичне відпрацювання Сновська
Операція, яка тривала з 21 по 23 лютого, була покликана покращити криміногенну обстановку в місті та боротися з вуличною злочинністю.
Особовий склад Сновського відділення поліції здійснював комплекс профілактичних заходів, спрямованих на стабілізацію криміногенної обстановки у місті.
Керівництво відділення поліції спрямувало правоохоронців на протидію вуличній злочинності, розкриття кримінальних правопорушень, виявлення фактів антигромадської поведінки та порушення правил дорожнього руху, зокрема, керування транспортом у нетверезому стані.
Заходи проводилися саме наприкінці тижня та у вихідні, коли збільшується кількість протиправних діянь у молодіжному середовищі, адже в Сновську достатньо учнів, які здобувають освіту у місцевих навчальних закладах, до того ж, тут є залізнична станція.
Так, правоохоронці виявили 25 різноманітних правопорушень, серед яких – затримано двох нетверезих водіїв, складено шість адміністративних протоколів на осіб, які перебували в громадських місцях у нетверезому стані, по «гарячих слідах» розкритий один угон автотранспорту, проводяться фільтраційні заходи для виявлення злочинців-гастролерів.
За підсумками операції поліція внесла корективи у оперативні плани та розстановку сил і засобів для більш ефективного реагування на повідомлення про злочини та їх розкриття.
До кінця року планується циклічно проводити такі відпрацювання в рамках Чернігівської області.
Нагадаємо, що під час відпрацювання Сновська поліція за годину розшукала викрадений мотоцикл.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression