На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів
20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.
Зокрема, відвідав Горбачівське лісництво Державного підприємства Остерське лісове господарство, де ознайомився з процесом чіпування дерев та перевірив практичне застосування електронного обліку деревини в лісовій промисловості.
Також Олексій Гончарук провів нараду з керівниками лісогосподарських підприємств Чернігівщини щодо протидії незаконній вирубці лісів.
У Чернігівській області завдяки спільній роботі за останній місяць вдалося досягти значних результатів. Якщо на 1 січня цього року електронний облік лісу працював усього на 17 лісогосподарських підприємствах, то на сьогодні електронний облік деревини впроваджений у 38 підприємствах. Це 17 комунальних підприємств комунального підприємства «Чернігівоблагроліс», 12 державних лісгоспів, 1 військовий лісгосп, 2 комунальні підприємства районних рад та 6 приватних підприємств.
– Перед собою ставимо наступні завдання: прийняття обласної програми збереження та захисту лісів, передачу у комунальну або державну власність лісів з невизначеним статусом. Адже наразі в області в результаті перевірок виявлено 3,7 тисячі гектарів лісу – безгосподарських ділянок, що раніше належали сільськогосподарським підприємствам. Також посилимо контроль за всіма підприємствами, що мають на своєму балансі лісові масиви, а також за деревообробними підприємствами, – зазначив голова ОДА Андрій Прокопенко.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.