У Варвинському районі кримінальна поліція викрила розбійників-гастролерів
Двох жителів Сумщини оперативники Варвинського відділення поліції затримали після того, як ті скоїли розбійний напад на жінку-підприємця.
До поліції звернулася власниця магазину – жителька одного з сіл Варвинського району і повідомила, що увечері до неї додому зайшли двоє чоловіків, зв’язали її, побили, а потім заволоділи 5000 гривень, виробами з золота, срібла, алкогольними напоями та харчовими продуктами.
На місце події прибула слідчо-оперативна група Варвинського відділення поліції. Кримінальна поліція швидко встановила особи нападників, які раніше працювали в селі на сезонних роботах. Двоє жителів Сумської області (один з яких раніше судимий) зажадали легких грошей і вирішили здійснити напад на власницю продуктового магазину. Розрахунок був простий – поживитися готівкою та харчами, які зберігаються на імпровізованому складі вдома у жінки.
Оперативники затримали зловмисників у Роменському районі Сумщини, під час обшуку в їх помешканні вилучені продукти та частина грошей підприємця. Чоловіки дали правдиві свідчення, вони затримані в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України й поміщені до ізолятора тимчасового тримання.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 187 Кримінального кодексу України (розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище) - карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.