Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно
Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

За 7 тиждень 2020 року в області захворіло 6140 осіб, з них 3635 дітей, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 20,6%.
Госпіталізовано 189 осіб, з них 140 дітей (74,1%).
По м. Чернігову захворіло 1882 особи, з них дітей - 1082, рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 31,6%.
Перевищення епідемічного рівня захворюваності зареєстровано у Бобровицькому, Борзнянському, Ічнянському, Ніжинському, Носівському, Ріпкинському, Семенівському, Срібнянському районах .
Станом на 16.02.2020 року призупинено освітній процес в 169 загально-освітніх навчальних закладах Бахмацького, Бобровицького, Борзнянського, Городнянського, Ічнянського, Козелецького, Менського, Ніжинського, Новгород-Сіверського, Носівського, Прилуцького, Семенівського, Чернігівського районів, міст Ніжин, Прилуки та Чернігів.
З початку епідсезону вірусологічною лабораторією методом ПЛР досліджено 4 зразків біологічного матеріалу, отримано 3 позитивні результати - виділено фрагменти РНК вірусу грипу типу А(Н1pdm 09).
З початку епідсезону зареєстровано 2 летальні випадки від грипу (Варвинський та Ніжинський райони).
З початку епідсезону вакциновано 8883 особи, в т.ч. 1799 дітей віком до 6 років.
Ситуація знаходиться на контролі ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.