Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 жовтня, 08:34:48

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради

17.02.2020   13:24Агенцiя

Засідання Погоджувальної ради перед проведенням 52 сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося 17 лютого. Головував на засіданні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Проєкти рішень майбутньої сесії, на думку міського голови, є зрозумілими. Разом з тим, по одному з питань він особисто має намір пропонувати правки. Також деякі робочі земельні питання ще потребують додаткової перевірки з виїздом на місце – для чого у фахівців і депутатів ще є час. 

Серед порядку денного звертає на себе увагу один з пунктів питання №12, у якому йдеться про підготовку до знесення за рішенням суду недобудови «Дворянського зібрання» на Валу. Як пояснили на Погоджувальній раді, це рішення є технічним і необхідне для того, щоби можна було доручити профільному міському управлінню провести тендер і укласти договір на знесення з підрядною організацією.

На цей час ДВС вже проведені всі виконавчі дії, спрямовані на виконання рішення суду, однак у боржника відсутні активи, на які можна звернути стягнення, відсутній керівник і загалом це товариство не здійснює господарської діяльності. Тому ДВС залучатиме підрядника, договір з яким має укласти місто. Наразі Чернігів вже має розроблений «Проєкт підготовчих робіт по приведенню земельної ділянки площею 0,5447 га., розташованої за адресою: Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Музейна, 6а (між будинками № 6 та № 8) у придатний для використання стан шляхом знесення будівництва готельно-туристичного комплексу «Дворянське зібрання»».

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39

Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.

Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.

До уваги пасажирів "Укрзалізниці" — зміни руху поїздів на Ніжинському напрямку 16:59

АТ «Українська залізниця» повідомляє, що через ворожі обстріли рух поїздів на Ніжинському напрямку обмежено. Поїзди курсують із затримкою:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини