Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 02:48:58

У Чернігівській області припинено трансляцію шести російських телеканалів - Нацрада

14.02.2020   10:50Агенцiя

СБУ та представниця Нацради припинили трансляцію заборонених каналів у двох громадських закладах міста Носівка.

Про це повідомляє пресслужба Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення.

Так, на початку лютого до представниці Нацради у Чернігівській області Ірини Сенченко надійшло звернення обласного Управління СБУ, що в кафе «Волошка» і кафе «Носівська сім’я» виявлені правопорушення у сфері інформаційного простору.

12 лютого пані Ірина та співробітники СБУ зафіксували в цих громадських закладах трансляцію через супутник обмежених для ретрансляції в Україні російських телеканалів ТНТ, «Россия 24», «Russia Today TV (RTTV)», «РТР-Планета», «НТВ-Мир», STV.

Показ телеканалів було припинено, із власниками кафе провели роз’яснювальну бесіду.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини