Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 22:56:25

Надзвичайники ДСНС продовжують перевірки протипожежного стану об'єктів з масовим перебуванням людей

13.02.2020   06:48Агенцiя

Фахівці ДСНС продовжують позапланово перевіряти стан дотримання вимогам законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки об'єктів з масовим перебуванням людей.

Основна увага приділяється питанням забезпечення безпечної евакуації з приміщень та споруд, працездатності систем оповіщення та протипожежного захисту, зовнішнього і внутрішнього водопостачання, наявності первинних засобів пожежогасіння тощо.

Крім того, з персоналом закладів, серед дошкільнят та учнівської молоді рятувальники проводять протипожежні інструктажі, лекційні заняття, практично відпрацьовують дії з евакуації у разі виникнення надзвичайної події.

Слід зазначити, що станом на 12 лютого надзвичайники перевірили 894 об'єкти із запланованих 1154. За порушення та невиконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто понад 730 посадових осіб, подано 9 позовів до суду про застосування заходів реагування.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression