Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 травня, 08:59:10

Чернігівський район: рятувальники дістали з колодязя тіло 50-річного чоловіка

11.02.2020   11:59Агенцiя

Причину загибелі чоловіка встановлюють правоохоронці.

10 лютого о 17:47 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області від чергового Чернігівського відділу Національної поліції надійшло повідомлення про те, що у с. Слобода Чернігівського району по вул. Сосновій на території приватного господарства в колодязі родичі виявили тіло 50-річного чоловіка.

До місця пригоди прибуло два відділення з 3-ої Державної пожежно-рятувальної частини та Аварійно-рятувального загону спецпризначення. За допомогою мотузкової драбини один з рятувальників спустився в колодязь на майже 15-метрову глибину, обв'язав загиблого рятувальною мотузкою після чого тіло чоловіка було піднято на поверхню. Причини трагічного випадку з’ясовують правоохоронні органи.

Останні новини Чернігівщини

 Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи

Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21

Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами

Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49

На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:46

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.

12 травня: цей день в Україні і світі

12 травня: цей день в Україні і світі 08:44

День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини