Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 лютого, 17:29:57

Прокурори довели у суді першої інстанції винуватість двох колишніх патрульних у перевищенні наданої їм влади

10.02.2020   07:45Агенцiя

Вироком Новозаводського районного суду міста Чернігова двох колишніх патрульних визнано винуватими у перевищенні наданої їм влади, тобто у вчиненні дій, які органом досудового розслідування кваліфіковано за ч. 1 ст. 28, ч. 2 ст. 365 КК України.

Згідно з обвинуваченням, визнаним судом доведеним, двоє інспекторів патрульної поліції, здійснюючи охорону громадського правопорядку в районі вул. Жабинського з метою недопущення проведення стихійної торгівлі, застосували до громадянина поліцейські заходи, які у даному випадку не були необхідними.

Явно перевищуючи службові повноваження працівника правоохоронного органу, патрульні звалили потерпілого з ніг на асфальтне покриття та застосували прийоми рукопашного бою у вигляді заламування рук, ніг та удушення.

Такими своїми протиправними діями, патрульні спричинили особі тілесні ушкодження.

Зазначимо, що свою винуватість у вчиненому поліцейські не визнали, проте їх вина повністю доведена державними обвинувачами.

З огляду на обставини вчинення кримінального правопорушення правоохоронцям призначено покарання у виді обмеження волі, проте звільнено від його відбування з іспитовим строком.

Крім того, поліцейських позбавлено права обіймати посади в правоохоронних органах упродовж 2 років та 1 року відповідно.

Не погоджуючись із призначеним покаранням прокуратурою області вирішується питання про оскарження вироку суду в апеляційному порядку.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43

Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33

Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.

У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.