Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 червня, 02:57:49

Обласна рада церков та релігійних організацій – за посилення інституту сім’ї

07.02.2020   11:16Агенцiя

Морально-духовну та благодійницьку діяльність релігійних громад обговорили 6 лютого на обласній Раді церков та релігійних організацій.

Засідання провів заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван. Посадовець акцентував, що головним має бути міжнаціональна й міжконфесійна злагода та взаємна повага, і запевнив: влада буде підтримувати різні релігійні організації незалежно від того, до якої конфесії вони належать.

– Обласна рада церков та релігійних організацій – важливий інструмент взаємодії влади і церкви. – зауважив Андрій Подорван. – Для нас важлива кожна конфесія, адже всі ви робите для людей велику справу. Зі свого боку Чернігівська ОДА готова підключатися до ваших ініціатив і допомагати організаційно і медійно.

В рамках конструктивного діалогу присутні обговорили проєкти та плани на майбутнє. Розглянули спільні заходи, які слугуватимуть прикладом міжконфесійної злагоди та єдності у реалізації благодійних, милосердницьких та морально-духовних проєктів у 2020 році.

Зокрема, це молитовний сніданок, а також Дні Біблії в рамках проголошеного 2020 року – Всесвітнього року Біблії.

В свою чергу Андрій  Подорван запропонував церквам та релігійним організаціям долучитися до підготовки відзначення в області 1000-ліття Чернігівського князівства.

– Для Чернігівщини ця подія має дуже важливе значення. І хоча на перший погляд звучить як світський захід, насправді, має безпосередній зв'язок з історією православ`я, з чернігівськими храмами. Таким чином будемо підсилювати увагу до наших древніх пам`яток, – пояснив заступник.

Представники релігійних громад висловили єдину позицію: одне з головних завдань релігійних конфесій – збереження інституту сім’ї. Разом з тим висловили стурбованість негативною демографічною ситуацією в області та соціально-економічними умовами, які змушують чернігівців виїжджати за кордон у пошуках більш оплачуваної роботи.

– Можу вас запевнити, що 90% всього порядку денного керівництва ОДА – це економіка. Це конкретні напрацювання для поліпшення ситуації, –  пояснив Андрій Подорван.

Принагідно він подякував всім представникам церков та релігійних організацій за благодійницьку діяльність, а також організацію змістовного дозвілля для дітей і молоді. Це недільні школи, літні табори, гуртки та молодіжні клуби, які стають майданчиками для спілкування підростаючого покоління і відіграють важливу роль у їх вихованні.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 17:18

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігові кількість хворих на COVID-19 значно зростає

У Чернігові кількість хворих на COVID-19 значно зростає 15:20

Граничні межі для пом’якшення умов карантину поки не перейдені, але треба розуміти, що подальше збільшення захворюваності може поставити й таке питання. Про це говорилося 2 червня на щотижневій розширеній нараді у Чернігівській міській раді.

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 15:12

Станом на 13 годину 2 червня в Чернігівській області +15 нових випадків коронавірусу.

Вшанували пам’ять борця за волю України Василя Хвоста

Вшанували пам’ять борця за волю України Василя Хвоста 12:48

31 травня у с. Велика Кошелівка Ніжинського району проведено просвітницький захід на честь Василя Івановича ХВОСТА (1879—1912), місцевого уродженця, борця за волю України, громадсько-політичного діяча, депутата 2-ї Державної Думи Російської імперії, члена Української трудової громади.

Ніжин: прийнято рішення щодо послаблення карантинних умов

Ніжин: прийнято рішення щодо послаблення карантинних умов 12:16

1 червня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.