Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 04:38:04

Розглянуто кримінальну справу за фактом вбивства жінки у смт. Куликівка

07.02.2020   08:31Агенцiя

Під час судового розгляду знайшло своє підтвердження висунуте чоловіку обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України (умисне спричинення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого).

Так, 06.05.2019, ввечері, обвинувачений, перебуваючи у одному з будинків по вул. Вокзальній в смт. Куликівка, під час розпивання алкоголю з друзями почав сваритися зі своєю дружиною. Під час сварки потрібних слів чоловік не знайшов, а тому почав наносити дружині численні удари руками та ногами в голову та тулуб. Інші учасники застілля почали розбороняти подружжя, потерпілу поклали на дивані у іншій кімнаті відпочити. Однак, чоловік станом здоров’я дружини не переймався, через два дні після отримання тілесних ушкоджень жінка померла від набряку головного мозку на тому ж дивані.

Сам обвинувачений свою вину визнав частково, зазначивши, що дружину не вбивав, а лише дав їй кілька ляпасів по обличчю. Те, що жінка два дні не вставала з дивану, чоловік пояснив її сильною алкогольною інтоксикацією.

Разом з тим, прокурором надано суду численні докази причетності обвинуваченого до вчинення інкримінованого злочину.

Відтак, вироком суду чоловіку призначено покарання у виді 8 років 3 місяців позбавлення волі. Набрання вироком законної сили він очікуватиме під вартою.

За інформацією Чернігівської місцевої прокуратури

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини