На кордоні марихуану вже здають добровільно
Протягом вихідних днів, в пунктах пропуску через державний кордон прикордонні наряди двічі виявляли та вилучали наркотичні речовини.
Всі ці випадки сталися у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка».
Присутність службової собаки на смузі руху автобусів почала впливати на громадян, які намагаються переправити через державний кордон наркотичні речовини.
Спочатку, при оформленні на виїзд з України рейсового автобусу «Київ – С.Петербург», в ході опитування пасажирів, 40-річний громадянин України заявив, що у нього в особистих речах є наркотична речовина рослинного походження.
В ході перевірки в нього було виявлено 2 грами марихуани загорнуті в поліетиленовий пакет.
У другому випадку при оформленні на виїзд з України рейсового автобусу «Херсон – С.Петербург», в ході опитування пасажирів, 24-річна громадянка України заявила, що перевозить у валізі марихуану. В ході перевірки марихуана була виявлена у двох паперових згортках загальною вагою 4 грами.
Про виявлення ознак кримінальних правопорушень повідомлялися правоохоронні органи.
Прес-служба прикордонного загону
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.