Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 14:05:58

Олег Гончарук – військовий комісар Чернігівського об’єднаного міського терцентру комплектування та соцпідтримки

03.02.2020   08:22Агенцiя

Військовим комісаром Чернігівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки призначено підполковника Олега Гончарука.

Олег Гончарук

Олег Гончарук

Гончарук Олег Валентинович народився 11 березня 1975 року в селищі міського типу Врадіївка, Миколаївської області. Українець. В 1996 році закінчив Харківськое вище танкове училище і йому було присвоєно військове звання лейтенант. Під час проходження військової служби обіймав посади від командира навчального взводу 169 навчального центру Сухопутних військ до військового комісара Обухівського районного військового комісаріату, звідки в 2013 році був у зв’язку з набуттям права на пенсію звільнений з військової служби в запас.
В березні 2014 року, в зв’язку з початком збройної агресії Російської Федерації, був призваний на військову службу по мобілізації на посаду заступника військового комісара Обухівського РВК Київської області де проходив військову службу по січень 2015 року. В період проходження військової служби по мобілізації безпосередньо займався підготовкою та направленням батальйонів територіальної оборони до зони АТО, їх розміщенням, організацією бойової роботи та роботи на блок постах. Протягом 2014 року брав безпосередню участь в складі сил та засобів антитерористичної операції та території Донецької та Луганської областей в складі 11 та 25 окремого мотопіхотного батальйону. Безпосередньо в населених пунктах: с. Довгеньке (перший штаб АТО), м. Слов’янськ, м. Краматорськ, м. Костянтинівка, м. Дебальцеве, м. Сватове, м. Волноваха, м. Дзержинськ. В січні 2015 року був призначений на посаду військового комісара Києво-Святошинського РВК Київської області. В 2016 році вступив та у 2018 році закінчив навчання у Національному Університеті Оборони України ім. І.Черняхівського, де здобув кваліфікацію – ступінь вищої освіти магістр за спеціальністю бойове застосування та управління діями військових частин Сухопутних військ. В порядку просування по службі, наказом Начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України від 9 січня 2020 року № 10, призначений на вищу посаду – військовим комісаром Чернігівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Чернігівський обласний військовий комісаріат

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини