Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 листопада, 10:32:23

Підведені підсумки цивільного захисту області за 2019 рік

31.01.2020   07:46Агенцiя

30-го січня у Чернігівській обласній державній адміністрації відбулось засідання колегії під головуванням Андрія Прокопенка.

У ньому взяли участь керівники районних державних адміністрацій, районних рад, органів місцевого самоврядування, обласних управлінь та організацій, керівний склад Управління ДСНС України у Чернігівській області. Під час колегії розглянуто питання щодо стану забезпечення цивільного захисту населення і територій, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.

У минулому році підрозділами Управління ДСНС в області забезпечено оперативне реагування на 3 тисячі 282 пожежі, під час ліквідації яких врятовано 64 особи, матеріальних цінностей на суму понад 307 мільйонів гривень. Не допущено знищення вогнем майже 1800 будівель, 105 одиниць техніки, 44 тонн зернових і технічних культур та 117 гектарів хліба на корені.

Піротехнічними підрозділами Управління забезпечено оперативне реагування на всі 197 випадків виявлення вибухонебезпечних предметів. Вилучено та знешкоджено близько двох тисяч боєприпасів, обстежено територію загальною площею понад 44 гектари - зазначив у своєму виступі перший заступник начальника Управління ДСНС України у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Дмитро Бескостий.

У заключному слові голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко наголосив на необхідності забезпечення у 2020 році безумовного і своєчасного виконання заходів, спрямованих на зниження ризику та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру, підвищення гарантованого рівня безпеки населення і навколишнього середовища.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини