Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 11:35:02

На Чернігівщині вогнеборці ліквідували 4 пожежі, двоє чоловіків отруїлися чадним газом

30.01.2020   17:27Агенцiя

Упродовж минулої доби на Чернігівщині вогнеборцями підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 4 пожежі у житловому секторі громадян, що виникли у м. Чернігів та с. Черняхівка Ніжинського району.

Як повідомляє прес-служба управління ДСНС в Чернігівській області, причинами загорянь послужили порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей і димарів, коротке замикання електромережі та підпал.

Внаслідок дії небезпечних факторів горіння двоє чоловіків 1949 та 1956 року народження отруїлися чадним газом та були госпіталізовані до Чернігівської міської лікарні № 3.

У зв’язку з цим, рятувальники закликають громадян дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки та пам’ятати, що Ваша безпека залежить від Вас самих!

Останні новини Чернігівщини

Жителька Бахмача відкрила «Secret Bakery» завдяки мікрогранту від служби зайнятості 11:18

Авторські десерти, смачні солоні перекуси, ароматну каву та освіжаючі холодні напої: все це пропонують відвідувачам у кав’ярні-кондитерській «Secret Bakery». Для її відкриття жителька Бахмача Юлія Федай скористалася грантовою програмою «Власна справа» від служби зайнятості.

Стартує реалізація проєкту підтримки ветеранів та ветеранок, які повністю або частково втратили зір 10:57

З 1 липня 2026 починає діяти проєкт відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2026 року № 674 «Про затвердження Порядку реалізації спільного з Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки окремим категоріям осіб, які повністю або частково втратили зір під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України», розроблений Міністерством у справах ветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України.

Про державну підтримку та інструменти відновлення підприємств — у діалозі з бізнесом Чернігівщини 10:15

Про можливості відновлення підприємств, що постраждали внаслідок воєнних дій, говорили сьогодні під час робочої наради у межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

Рятувальники ліквідували наслідки ворожої атаки на Чернігівщині 09:49

Вчора ввечері російські війська завдали дронового удару по складській будівлі у прикордонній Городнянській громаді Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини