Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 грудня, 07:54:20

Чернігівська міська лікарня №2 увійшла до переліку опорних медичних закладів

30.01.2020   08:28Агенцiя

Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я в госпітальних округах на період до 2023 року», інформує офіційний сайт Міністерства охорони здоров'я України.

Відповідно до цього розпорядження, в Чернігівській області визначені дев‘ять опорних лікарень. Серед них в обласному центрі розташовані дві, але до міських комунальних закладів охорони здоров’я належить одна - Чернігівська міська лікарня №2 Чернігівської міської ради.

Весь перелік такий:
    КНП «Чернігівська обласна лікарня»,
    КНП «Чернігівська міська лікарня№2»,
    КНП «Ніжинська центральна міська лікарня»,
    КНП «Прилуцька центральна міська лікарня»,
    КНП «Козелецька центральна районна лікарня»,
    КНП «Бобровицька центральна районна лікарня»,
    КНП «Корюківська центральна районна лікарня»,
    КНП «Бахмацька центральна районна лікарня»,
    КНП «Новгород-Сіверська центральна районна лікарня».

На офіційному сайті МОЗ зазначається, що «це дозволить покращити доступність медичної допомоги, сконцентрувати інвестиційні ресурси та розбудувати мережу надання медичних послуг в Україні.

Перелік опорних закладів визначений на основі відповідної Методики формування мережі робочою групою, яка була сформована МОЗ України за участю представників Національної служби здоров’я України, Міністерства розвитку громад та територій України, представників проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» та обласних державних адміністрацій.

Однією з головних умов формування переліку стала доступність закладів для пацієнтів. Шлях до лікарні не повинен перевищувати 1 годину.

До переліку включено заклади охорони здоров’я, що відповідають вимогам або можуть бути підвищеними до багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування першого або другого рівня, що забезпечуватимуть:
    безпечність медичної допомоги на основі доказової медицини,
    своєчасність доступу до медичної допомоги
    економічну ефективність, яка полягає у забезпеченні максимально можливої якості медичної допомоги за умови раціонального та ощадливого використання ресурсів.

Ці заклади матимуть належне робоче навантаження та забезпечать належний рівень безпеки пацієнта.

Прес-служба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини