Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 09:11:01

Чернігівська область майже на чверть - ліси

15.09.2012   09:27

Загальна площа земель лісового фонду Чернігівщини на 1 січня 2012р. становила 739 тис.га.

За останні 10 років вона збільшилася на 26 тис.га. Лісистість області становить 23% від її території.

За площею лісових угідь Чернігівщина займає четверте місце серед областей України після Житомирської, Київської, Рівненської.

Лісогосподарськими підприємствами за січень–червень 2012р. вироблено продукції лісового господарства на суму 178 млн.грн., що на 5% більше минулорічного. Ними заготовлено 599 тис.куб.м ліквідної деревини (97% відповідного періоду попереднього року), із якої 384 тис.куб.м – лісоматеріали круглі, 109 тис.куб.м – дрова для опалення та 99 тис.куб.м – дров’яна деревина для технологічних потреб. Лісоматеріали круглі використовувалися на виробництво пиломатеріалів і заготовок, фанери і шпони та в будівництві.

За даними державного статистичного спостереження з праці, у I півріччі 2012р. на Чернігівщині на підприємствах лісового господарства (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті 5,8 тис. осіб. Їхня середньомісячна заробітна плата становила 2292 грн., що на 3,4% більше середньообласного показника (2216 грн.).

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 18 квітня по 8:00 19 квітня 2021 року.

З 19 квітня починається оформлення виплат ФОПам, чий бізнес постраждав через обмеження карантину

З 19 квітня починається оформлення виплат ФОПам, чий бізнес постраждав через обмеження карантину 08:16

Компенсацію у розмірі 8 тисяч гривень зможуть отримати підприємці та наймані працівники з регіонів "червоної" зони. При цьому їх вид діяльності має відповідати переліку КВЕД, який затвердив Кабмін.

За наполягання прокуратури громада у Прилуцькому районі оформила право власності на гідротехнічні споруди

За наполягання прокуратури громада у Прилуцькому районі оформила право власності на гідротехнічні споруди 08:03

За активної участі органів прокуратури Чернігівщини виконано рішення Чернігівського окружного адміністративного суду за позовом Прилуцької місцевої прокуратури про визнання протиправною бездіяльність Линовицької селищної ради щодо набуття права власності на греблю, розташовану на місцевому ставку.

Поліцейські затримали групу осіб, що обікрали пенсіонерку та намагалися відкупитися від правоохоронців

Поліцейські затримали групу осіб, що обікрали пенсіонерку та намагалися відкупитися від правоохоронців 07:54

У місті Бахмач поліцейські виявили та затримали групу осіб, які під виглядом працівників комунальної служби проникли до житла місцевої пенсіонерки та викрали заощадження. Під час складання матеріалів один зі спільників спробував за хабар уникнути відповідальності.