Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 11:02:15

Чернігівська область майже на чверть - ліси

15.09.2012   09:27

Загальна площа земель лісового фонду Чернігівщини на 1 січня 2012р. становила 739 тис.га.

За останні 10 років вона збільшилася на 26 тис.га. Лісистість області становить 23% від її території.

За площею лісових угідь Чернігівщина займає четверте місце серед областей України після Житомирської, Київської, Рівненської.

Лісогосподарськими підприємствами за січень–червень 2012р. вироблено продукції лісового господарства на суму 178 млн.грн., що на 5% більше минулорічного. Ними заготовлено 599 тис.куб.м ліквідної деревини (97% відповідного періоду попереднього року), із якої 384 тис.куб.м – лісоматеріали круглі, 109 тис.куб.м – дрова для опалення та 99 тис.куб.м – дров’яна деревина для технологічних потреб. Лісоматеріали круглі використовувалися на виробництво пиломатеріалів і заготовок, фанери і шпони та в будівництві.

За даними державного статистичного спостереження з праці, у I півріччі 2012р. на Чернігівщині на підприємствах лісового господарства (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті 5,8 тис. осіб. Їхня середньомісячна заробітна плата становила 2292 грн., що на 3,4% більше середньообласного показника (2216 грн.).

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові повідомляють про замінування медзакладів 10:16

У Чернігові надійшли повідомлення про замінування медичних закладів.

Рятувальники Чернігівщини щоденно нагадують громадянам правила безпеки життєдіяльності

Рятувальники Чернігівщини щоденно нагадують громадянам правила безпеки життєдіяльності 10:04

Мінна безпека, правила поводження під час перебування в екосистемах - основні теми бесід, які проводять співробітники районних підрозділів ГУ ДСНС України у Чернігівській області під час рейдових відпрацювань на території населених пунктів Чернігівщини

Кого шукають роботодавці Чернігівської області?

Кого шукають роботодавці Чернігівської області? 10:02

Не секрет, що через воєнну агресію вакансій на Чернігівщині поменшало. Проте бізнес поступово оживає і заявляє про потребу в кадрах. Тож на кого є попит у роботодавців вже сьогодні?

У Прилуцькому районі діти відсвяткували день народження по-дорослому: один з гостей потрапив до лікарні

У Прилуцькому районі діти відсвяткували день народження по-дорослому: один з гостей потрапив до лікарні 09:50

Останнім часом збільшилася кількість отруєнь молодих людей алкогольними напоями.

«Єврейська громада в історії Чернігова» - з інформацією на цю тему жителі та гості міста познайомилися під час екскурсії

«Єврейська громада в історії Чернігова» - з інформацією на цю тему жителі та гості міста познайомилися під час екскурсії 09:43

За яких обставин у Чернігові утворилася єврейська громада? Який відсоток населення вони складали в ХІХ ст. та в яких сферах були задіяні? Які будівлі нашого обласного центру з’явилися завдяки євреям? Де розташовувалися місцеві синагоги раніше, а де нині? Який внесок зробили місцеві євреї в економіку, освіту, культуру Чернігова?