Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 лютого, 16:01:38

Чернігівська область майже на чверть - ліси

15.09.2012   09:27

Загальна площа земель лісового фонду Чернігівщини на 1 січня 2012р. становила 739 тис.га.

За останні 10 років вона збільшилася на 26 тис.га. Лісистість області становить 23% від її території.

За площею лісових угідь Чернігівщина займає четверте місце серед областей України після Житомирської, Київської, Рівненської.

Лісогосподарськими підприємствами за січень–червень 2012р. вироблено продукції лісового господарства на суму 178 млн.грн., що на 5% більше минулорічного. Ними заготовлено 599 тис.куб.м ліквідної деревини (97% відповідного періоду попереднього року), із якої 384 тис.куб.м – лісоматеріали круглі, 109 тис.куб.м – дрова для опалення та 99 тис.куб.м – дров’яна деревина для технологічних потреб. Лісоматеріали круглі використовувалися на виробництво пиломатеріалів і заготовок, фанери і шпони та в будівництві.

За даними державного статистичного спостереження з праці, у I півріччі 2012р. на Чернігівщині на підприємствах лісового господарства (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті 5,8 тис. осіб. Їхня середньомісячна заробітна плата становила 2292 грн., що на 3,4% більше середньообласного показника (2216 грн.).

Останні новини Чернігівщини

Відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнськогоконкурсу дитячої творчості

Відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнськогоконкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці" 12:38

27 лютого на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області відбулось нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці".

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 12:21

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1214 випадків захворювання (підозри) на кір.

Обговорили заходи з детінізації економіки на Чернігівщині

Обговорили заходи з детінізації економіки на Чернігівщині 12:10

Захист на території області законності і правопорядку, дотримання прав і свобод громадян – спільна мета владних та правоохоронних органів області. Для цього має бути тісна взаємодія і обмін інформацією між структурами, відповідальними за ці процеси.

Випадок, що декілька років обурював жителів Чернігова, зрушив з мертвої точки

Випадок, що декілька років обурював жителів Чернігова, зрушив з мертвої точки 11:57

Понад 4 роки дві мешканки вул. Софії Русової, 9, міста Чернігова зносили на подвір’я прибудинкової території сміття, забруднюючи її різними відходами.

На Масляну в Другій лікарні традиційно частують Оздоровчими млинцями

На Масляну в Другій лікарні традиційно частують Оздоровчими млинцями 11:42

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури.