Новий корпус музичної школи №1 у Чернігові майже готовий
Будівництво нового корпусу дитячої музичної школи ім. Вільконського (вул. Мстиславська, 3-а) в Чернігові наближається до завершення. Об’єкт планують здати в експлуатацію вже навесні цього року.
Прибудову зводять на місці старого одноповерхового дерев’яного будинку, в якому працювала адміністрація школи й теж періодично проводилися заняття з учнями. Але той будинок складався лише з 6 маленьких кімнат.
Тепер тут буде 25 навчальних класів, плюс зал для занять хору. Будівля на 626 кв. м, триповерхова: з цокольним, першим та другим поверхами. Роботи наразі виконані десь на 90%, будівельники вже приступають до благоустрою прилеглої території. Про це журналістам розповів виконроб цього об’єкту Андрій Красножон.
Як нам уточнили в Управлінні капітального будівництва Чернігівської міської ради, зараз у проект вносяться коригування, які передбачають додаткові роботи - будівництво галереї-переходу між старим і новим корпусами. Також туди додаються закупівля меблів і деяких музичних інструментів.
Прибудова до музичної школи №1 ім. С. Вільконського зводиться у співфінансуванні з державного і міського бюджетів. На початок року виконані роботи на 6,3 млн грн оплачені з державного бюджету і на 4 млн – з міського. На 2020 рік у міському бюджеті Чернігова передбачені 3 млн грн на завершення всіх робіт, що залишилися, і закупівлю обладнання, - уточнили в управлінні.
Запит на новий і більший корпус у школи був уже давно: кількість бажаючих займатися удвічі перевищує потужності закладу. Про необхідність прибудови говорили вже багато років, але реалізується проект лише зараз.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.
На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23
Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22
Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.
11 червня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48
Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.