В Чернігові поліція викрила покерний клуб
Незважаючи на заборону, поодинокі зухвальці все ж наважуються здійснювати незаконну діяльність з організації грального бізнесу. Правоохоронці продовжують боротьбу з «нелегалами».
24 січня в ході проведення заходів, спрямованих на забезпечення дотримання вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» співробітники Управління стратегічних розслідувань спільно з працівниками Чернігівського відділу поліції за процесуального керівництва Чернігівської місцевої прокуратури припинили незаконну діяльність покерного клубу.
Незаконний заклад діяв у Чернігові по вулиці Мстиславській. В рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом), поліція провела санкціонований обшук.
Під час обшуку виявлено та вилучено покерний стіл, 800 ігрових фішок, колоди карт та документацію, яка підтверджує незаконну діяльність закладу.
На момент проведення обшуку у залі знаходилися гравці, круп’є та адміністратор.
Організаторам підпільного бізнесу загрожує штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Управління стратегічних розслідувань в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.