На ринках Чернігів за один день вилучено понад 350 кг незаконно добутої риби – Чернігівський рибоохоронний патруль
24 січня Чернігівським рибоохоронним патрулем спільно з працівниками ГУНП в Чернігівській області були проведені перевірки потенційних місць незаконної торгівлі водними біоресурсами у м. Чернігів.
На ринках «Нива», «Центральний», «Привокзальний» та «Масани» виявлено сім випадків незаконного продажу живої риби (карась сріблястий, товстолоб та щука).
Документів, які б підтверджували законність придбання водних біоресурсів та сертифіката якості у громадян, які продавали рибу не було. На порушників складено протоколи за ст. 88 - 1 КУпАП. Матеріали справ будуть направлені до районних судів області для притягнення винних осіб до відповідальності. Рибу в кількості 354 кг вилучено.
«Крім рибоохоронних рейдів на воді державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля постійно проводиться робота з перевірки документів при продажі водних біоресурсів на ринках області, адже можливість безперешкодного збуту незаконної здобичі стимулює розвиток браконьєрства.
Економічна доцільність здійснення незаконного вилову знизиться лише тоді, коли рибу без відповідних документів неможливо буде продати. Тому закликаю жителів Чернігівщини бути відповідальними та перевіряти при купівлі водних біоресурсів документи, які б підтверджували законність та безпечність товару», - зазначив начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській області Микола Каленюк.
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.