На кордоні вилучили старовинну книгу
В міжнародному залізничному пункті пропуску «Горностаївка», на виїзд з України оформлявся потяг «Київ - С. Петербург».
В ході спільного зі співробітниками митниці огляду речей однієї з пасажирок, 63-річної громадянки Росії, в дорожній сумці виявлено книгу «Добавление к сборнику либретто…», видано у 1910 році.
Книга вилучена співробітниками митниці, наразі її очікує історично-культурна експертиза.
Крім того на власницю складено протокол про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення митного законодавства.
Прес-служба прикордонного загону
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.