В Острі поліція затримала водія з 2,8 проміле алкоголю в крові
Група реагування патрульної поліції зупинила легковик «ВАЗ-2108», оскільки автомобіль здійснював небезпечні маневри. Сам водій перебував у стані алкогольного сп’яніння і не мав водійського посвідчення.
Порушника доставили на обстеження до Остерської міської лікарні, де у його крові виявили 2.8 проміле алкоголю, що у 14 разів перевищує допустиму норму. Тобто чоловік, перебуваючи у стані сильного сп’яніння, все одно наважився сісти за кермо.
Поліцейські відсторонили водія від керування і склали на нього відповідні адміністративні матеріали – за статтею 130 КУпАП (керування в стані сп’яніння) та статтею 126 КУпАП (керування особою, яка не має при собі відповідних документів).
Порушнику загрожує накладення штрафу у розмірі 10200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на один рік.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.