Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 14:09:56

У Прилуках поліція затримала досвідченого крадія

20.01.2020   08:23Агенцiя

Оперативники Прилуцького відділу поліції встановили особу, що підозрюється у викраденні речей з приватної оселі. Зловмисника затримано до ізолятора тимчасового тримання.

Вранці до Прилуцького відділу поліції звернувся місцевий житель із заявою про крадіжку. Потерпілий розповів, що до його будинку, пошкодивши вікно, проник невідомий та викрав електроінструмент і деякі домашні речі.

Місце події оглянула слідчо-оперативна група. Оперативники кримінальної поліції провели низку розшукових заходів. Першочергову увагу поліцейські звертали на осіб, які в минулому вже несли відповідальність за майнові злочини.

Невдовзі правоохоронці встановили причетність до крадіжки 48-річного місцевого жителя, раніше засудженого, а нині безробітного.

Підозрюваного затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

За фактом злочину слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена шляхом проникнення в житло, інше приміщення або сховище). Вона передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років. Триває досудове розслідування.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея»

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33

«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31

Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.

15 січня: цей день в Україні і світі

15 січня: цей день в Україні і світі 08:27

День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини